مقالات

خرید دستگاه تزریق پلاستیک و راه اندازی کسب کار

اگر به فکر راه اندازی یک کسب و کار پرسود و پر بازده هستید خرید دستگاه تزریق پلاستیک می تواند گزینه خوبی باشد. با خرید دستگاه تزریق پلاستیک می توان انواع و اقسام کالا های مورد نیاز مردم را جهت فروش تولید کرد. ایران غنی از منابع نفتی می باشد و این برای تهیه مواد اولیه پلاستیکی یک مزیت محسوب می شود به همین دلیل در کشور ما  خرید دستگاه تزریق پلاستیک می تواند روشی خوب برای رسیدن به درآمدی بالا باشد. حتی شما می توانید با خرید دستگاه دست دوم و با صرف اندکی سرمایه این کار را شروع کنید.

شرکت هیدرولیک نادری در زمینه خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک نو و دست دوم و همچنین تعمیر دستگاه تزریق پلاستیک  فعالیت می نماید. شما می توانید به سایت ما مراجعه کنید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

قالب تزریق پلاستیک یک فرایند ساخت برای تولید قطعات با تزریق مواد مذاب به کمک قالب است. شرکت هیدرولیک نادری تولید کننده  قالب دستگاه تزریق  پلاستیک نیز می باشد.  قالب تزریق را می توان با تعدادی از مواد عمده شامل فلزات انجام داد (که فرآیند آن ریخته گری نامیده می شود). شیشه ها، الاستومرها متداول ترین پلیمرهای ترموپلاستیک و گرمازا هستند. مواد  در یک بشکه گرم شده، مخلوط شده (با استفاده از یک پیچ مارپیچ شکل) تغذیه می شوند و درون یک حفره قالب تزریق می شوند، در آنجا خنک می شوند و شکل قالب را به خود می گیرند.

طراحی محصولات هیدرولیک

طراحی محصول معمولاً توسط یک طراح صنعتی یا مهندس انجام می گیرد و ساخت قالب توسط یک سازنده قالب (یا سازنده ابزار) ساخته می شود و معمولاً فلزی می باشد و از فولاد یا آلومینیوم ساخته می شود این قالب با دقت  ساخته می شود  تا ویژگی های قسمت مورد نظر را تأمین کنند. قالب تزریق به طور گسترده برای ساخت انواع قطعات استفاده می شود، از کوچکترین قطعات تا پانل های تمام بدنه
اتومبیل.

به سایت ما مراجعه کنید و قیمت خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک را از شرکت هیدرولیک نادری جویا شوید. هیدکالا مرکز خرید و تعمیر انواع محصولات هیدرولیک و پنوماتیک از جمله جک هیدرولیک ، پمپ هیدرولیک ، یونیت هیدرولیک و …میباشد.

برخی از ترمو پلاستیک ها در دمای پایین تر ذوب نمی شوند و می تواند برای برخی از قالب های تزریق ساده استفاده شود.  قطعاتی تزریقی باید با دقت طراحی شوند تا فرایند قالب ریزی تسهیل شود. مواد مورد استفاده برای شکل و ویژگی های مورد نظر آن قسمت، مواد قالب و خصوصیات دستگاه قالب گیری باید در نظر گرفته شود.
برنامه های کاربردی که پس از  خرید دستگاه تزریق پلاستیک می توانید انجام دهید ایجاد موارد زیادی از قبیل قرقره های سیم، بسته بندی، درب بطری، قطعات و اجزای خودرو، اسباب بازی ها، شانه های جیبی، برخی از آلات موسیقی (و بخش هایی از آنها)، صندلی های یک تکه و میزهای کوچک و ظروف استفاده می شود. قطعات (از جمله چرخ دنده ها) و سایر محصولات پلاستیکی موجود در بازار هم از این روش استفاده کرده اند.

 

قالب تزریقی برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک

پس از خرید دستگاه تزریق پلاستیک نوبت به انتخاب روش ساخت قطعات پلاستیکی می رسد. قالب تزریقی رایج ترین روش مدرن ساخت قطعات پلاستیکی است. این ماده برای تولید حجم بالای شیء ایده آل است. مشخصات فرآیند گلوله های رزین ترموپلاستیک برای قالب تزریق قالبگیری تزریقی از قوچ یا میله پیچ نوع استفاده می کند تا مواد پلاستیکی مذاب را وارد حفره قالب کند. این حالت به شکلی که مطابق با کانتور قالب باشد، جامد می شود. بیشتر برای پردازش هر دو پلیمرهای گرمانرم و گرما استفاده می شود. اگر یک پلیمر ترموستات به موقع از بشکه تزریق خارج نشود، ممکن است اتصال متقاطع شیمیایی اتفاق بیفتد که باعث می شود دریچه های پیچ و چک بررسی شده و به طور احتمالی به دستگاه قالب گیری تزریق آسیب بزند.

قالب تزریق شامل تزریق فشار بالا مواد اولیه به قالب است که پلیمر را به شکل دلخواه درمی آورد. قالب می تواند از یک حفره منفرد یا چند حفره تشکیل  شود. قالب ها معمولاً از فولادهای ابزار ساخته می شوند، اما فولادهای ضد زنگ و قالب های آلومینیومی برای کاربردهای خاص مناسب هستند. قالب های آلومینیومی به طور معمول برای تولید با حجم زیاد مناسب نیستند، زیرا دارای خواص مکانیکی پایینتری هستند و بیشتر در معرض سایش، آسیب و تغییر شکل در چرخه های تزریق و بستن قرار می گیرند. با این حال، قالب های آلومینیوم در برنامه های کم حجم، مقرون به صرفه هستند، زیرا هزینه های ساخت قالب و زمان به طور قابل توجهی کاهش می یابد. بسیاری از قالب های فولادی به گونه ای طراحی شده اند که بیش از یک میلیون قطعه در طول عمر خود پردازش کنند.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیک نادری:

 • دستگاه تزریق پلاستیک عمودی
 • دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم
 • دستگاه تزریق ماشین نکو بهینه ماشین
 • دستگاه تزریق پلاستیک NBM
 • دستگاه تزریق پلاستیک شرکت اطلس
 • دستگاه تزربق پلاستیک خانگی
 • دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی
 • دستگاه تزریق پلاستیک ماهر
 • دستگاه تزریق پلاستیک ارس
 • دستگاه تزریق پلاستیک پولاد
 • دستگاه تزریق پلاستیک اصلانیان
 • دستگاه تزریق پلاستیک پارسیان
 • و …

صنایع تولیدی با خرید دستگاه تزریق پلاستیک:

با خرید دستگاه تزریق پلاستیک شما قادر به تولید چه محصولاتی خواهید بود:

 • تولیدات پلاستیکی و تزریق در صنعت رنگ
 • کاربرد در صنایع نظامی
 • تولیدات پلاستیکی صنایع ارتباطی
 • تولیدات پلاستیکی صنایع هوایی
 • صنعت راهسازی و شهرسازی
 • و …

شما با خرید دستگاه تزریق پلاستیک و کار با آن می توانید یک کسب و کار پردرآمد را برای خود راه بیاندازید. سایت ما اطلاعات کاملی در مورد مشخصات فنی و ویژگی های انواع دستگاه ها ی فروشی در اختیار شما قرارمی دهد که برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک می تواند به شما کمک کند.