تعمیر پمپ هیدرولیک باید تحت نظر تکنسین های این حوزه و با بروزترین دستگاه های موجود انجام پذیرد. زمانی که پمپ مجموعه شما دچار مشکل شد ، سریعا به یک مرکز تعمیرات مطمئن رجوع کنید. فروشگاه هیدرولیک نادری ، مرکز فروش و تعمیر انواع پمپ ماشین آلات راهسازی و سایر قطعات این ماشین آلات است.

ما با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان این حوزه همواره سعی بر آن داشته ایم که رضایت مشتری را به نحو احسن جلب کنیم از این رو در انتخاب پمپ هیدرولیک مناسب با توجه به نیاز مشتری همیشه در اولویت کاری هیدرلیک نادری بوده است.

هیدرولیک نادری با بیش از 30 سال تجربه در زمینه فروش محصولات هیدرولیک و تعمیرات تخصصی و عیب یابی پمپ های صنعتی هیدرولیک آماده ارائه خدمت به صنعت گران عزیز می باشد. این مجموعه خدمات زیر را در زمینه تعمیرات پمپ پیشتونی هیدرولیک انجام می دهد

 • طراحی و ساخت انواع محصولات هیدرولیک
 • تعمیر و عیب یابی پمپ های پیستونی، دنده ای، پره ای و…
 • بازسازی و تعمیر انواع قطعات جانبی پمپ ها 
 • تولید قطعات مصرفی
 • تعویض قطعات مصرفی پمپ ها و محصولات هیدرولیک
 • تست و راه اندازی پمپ بعد از تعمیر و یا فروش محصول
 • پشتیبانی فنی

 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه تعمیرات و مشاوره با کارشناسان فنی این مجموعه تماس بگیرید

تلفن همراه :
دفتر فروش :

جهت ارتباط حضوری می توانید در ساعات کاری روزهای تعیین شده به آدرس زیر مراجعه فرمایید

شنبه تا چهارشنبه ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۳۰

پنجشنبه ۰۸:۰۰ تا ۱۳:۳۰

تهران – تهرانپارس – خ جشنواره – خ احسان – نبش کوچه کاظمی

پمپ هیدرولیک ماشین آلات راهسازی

اگر ماشین را یک بدن در نظر بگیریم این بدن دارای اعضای مختلفی می باشد. اگر بخواهیم برای این سیستم یک قلب تعریف کنیم ، قطعا پمپ هیدرولیک قلب سیستم می باشد.

اهمیت و کارایی پمپ هیدرولیک پیستونی به گونه ای می باشد که چنانچه این بخش از سیستم دچار مشکل شود ، کل روند کار را با اختلال روبرو خواهد کرد. ماشین آلات سنگین زیر فشار بسیار بالا نیز توانایی بازدهی خوبی را دارا هستند. چنانچه در عملکرد این پمپ مشکلی مشاهده کردید ، بهتر است که دست از کار کشیده و به یک مرکز تعمیرات ماشین آلات سنگین مراجعه کنید.

تعمیر پمپ پیستونی باید تحت نظر کارشناسان و مهندسین این امر انجام پذیرد. پمپ پیستونی از آن دسته پمپ های بسیار گرانقیمت و حساس می باشد. استفاده از این پمپ در سیستم هایی که فشار کاری بسیار بالایی را دارند و همچنین در آن ها باید صرفه جویی در مصرف انرژی صورت گیرد بیشتر مورد توجه قرار دارد.

تعمیر پمپ پیستونی

خرید پمپ هیدرولیک ماشین آلات راه سازی


در شرایط سخت امروزی که نیاز به هزینه ی بالایی برای خرید پمپ هیدرولیک پیستونی دارید ، تعمیر و تعویض قطعات این پمپ می تواند راه حل بهتری برای حل این مشکل می باشد. با مراجعه به یک مرکز بررسی پمپ و تشخیص صحیح عیب پمپ پیستونی می توان از پرداخت هزینه ی هنگفتی جلوگیری کرد.

عیب یابی پمپ هیدرولیک چگونه است

برای اینکه بتوانیم یک پمپ را بخوبی تعمیر کنیم باید تک تک اجزای پمپ را بخوبی بشناسیم و با نحوه کارکرد هرکدام آشنا باشیم که اگر قطعه ای معیوب شد و در روند کار پمپ خللی ایجاد کرد سریعا قطعا را تعویض کنیم . از جمله مشکلاتی که ممکن است پمپ های هیدرولیکی با آن روبه رو شوند شامل :

 •  عدم هواگيري و عدم پر کردن لوله اوليه پمپ.
 •  ارتفاع مکش منفي زياد سيال مورد نظر.
 • ارتفاع تخليه بيش از حد مجاز
 •  گرفتگي پروانه ها
 • نشتي هوا در لوله مکش پمپ

و… ممکن است باشد.درصورتیکه تمایل دارید در مورد مشکلات پمپ های هیدرولیکی بیشتر بدانید پیشنهاد می شود مقاله عیب یابی پمپ هیدرولیک را مطالعه کرده تا با اجزا و کارکرد هرکدام از قطعات آشنا شوید که این آشنایی می تواند در تعمیرات کمک بسیاری برای شما باشد

مراحل تعمیر انواع پمپ

چنانچه سیستم هیدرولیک و پمپ هیدرولیک ماشین شما دچار مشکل شد با مراجعه به مرکز فروش و تعمیرات هیدرولیک نادری ما طی چند مرحله شروع به عیب یابی و تعمیر پمپ خواهیم کرد. ابتدا ما با بررسی وسیله ی مورد نظر توسط مهندسین و تکنسین های فنی ماشین آلات سنگین باید مطمئن شویم عیب و نقصی که در ماشین شما به وجود آمده مربوط به قسمت پمپ هیدرولیک دستگاه شما می باشد.

پس از بررسی از سوی مهندسین و اطمینان حاصل کردن از خرابی این قطعه ما با واحد فنی ارتباط برقرار کرده و پس از انجام هماهنگی های لازم ، پمپ هیدرولیک شما به این بخش فرستاده خواهد شد. در این مرحله پمپ شما توسط مهندسین مکانیک و با بکارگیری جدیدترین دستگاه های روز دنیا و در کمترین زمان ممکن مورد تعمیر قرار می گیرد. یادآور می شویم که قبل از شروع فرآیند تعمیر ، ما لیست قطعات معیوب و مورد نیاز را به شما خواهیم داد.

سپس با اعلام رضایت شما از قیمت قطعات و فرمان شما شروع انجام تعمیرات ما کار تعویض و جایگزینی قطعات و لوازم نو با قطعات معیوب را انجام می دهیم. بد نیست بدانید که در بعضی از موارد هنگام مراجعه ی شما به برخی از مراکز تعمیر به شما پیشنهاد می دهند که برای جایگزینی قطعه ی سالم با قطعه ی معیوب پمپ پیستونی یا بقیه ی پمپ ها ، از قطعات دست دوم استفاده کنید. توصیه ی ما به شما این است به هیچ وجه این امر را نپذیرید. چرا که در کوتاه مدت برای شما دوباره ایجاد مشکل خواهد کرد. حال سوال پیش می آید که برای یک پمپ پیستونی چه مشکلاتی ممکن است پیش بیاید.

عمده عیب های بوجود آمده در پمپ های هیدرولیک

ما به واسطه ی چندین سال تجربه در تعمیر پمپ پیستونی ماشین آلات راهسازی و سایر قطعات این ماشین آلات به لیستی از عیوب بوجود آمده رسیده ایم که در اینجا آنان را برای شما بیان می کنیم. اگر متوجه شویم که محور پمپ چرخش ندارد این عیب می تواند از خرابی یاتاقان ها یا موتور محرک باشد.

عامل دیگر نچرخیدن پمپ ، شکستگی اجزای داخلی پمپ پیستونی می باشد. عیب بعدی پمپ های پیستونی معمولا عدم وجود فشار یا کم بودن آن در خروجی پمپ است. علت این مشکل می تواند نصب نادرست پمپ ، شکستگی قطعات داخلی ، روغن کاری نکردن پمپ و خشک کار کردن آن ، بالا رفتن ساییدگی داخلی و کاهش بار مقاوم باشد. نقض دیگری که ما در پمپ های پیستونی مشاهده کردیم ، نداشتن یا پایین بودن دبی خروجی پمپ است.

تعمیر پمپ پیستونی ماشین آلات راهسازی

خرید پمپ پیستونی هیدرولیک 


عمده دلایلی که باعث پدید آمدن این عیب می شوند عبارتند از : نصب نادرست و عملکرد خشک پمپ ، وجود گلوگاه در ورودی و خروجی ، خرابی محرک پمپ و افزایش سایش داخلی می تواند باشد. مشکل بعدی در پمپ پیستونی ، وجود نشتی در آن می باشد. مهندسین ما بارها به هنگام بررسی جهت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک ، وجود نشتی در پمپ را مشاهده نمودند.

این مشکل می تواند در اثر نصب نامیزان فلنج ها ، ترک خوردن پوسته ، نصب معکوس آب بندها ، شل شدن پیچ های پوسته ، بسته شدن مجرای تخلیه نشتی و خرابی یاتاقان ها باشد. دسته ی از عیب های مشاهده شده در پمپ های پیستونی ، خرابی یاتاقان های پمپ در اثر نصب نادرست و یا تنظیم نبودن کوپلینگ و وجود نیروهای محوری روی کوپلینگ می باشد.

ما برای شما تعمیر پمپ پیستونی ماشین آلات راهسازی و تمام ماشین آلات سنگین را به نحو مناسبی انجام خواهیم داد.

سخن پایانی

فروشگاه هیدرولیک نادری همواره سعی بر آن داشته که از هزینه کردن اضافی مشتریان خود جلوگیری کند. ما با تعمیر پمپ پیستونی  به شما تضمین می دهیم یک بازدهی بسیار عالی را پس از تعمیر این پمپ توسط مرکز ما را خواهید داشت.

پمپ های هیدرولیک بخش مهمی از طیف گسترده ای از فرآیندهای تولید هستند. اگر از آنها در صنعت خود استفاده می کنید، باید آنها را تا حد امکان با حداکثر کارایی راه اندازی کنید. ما انواع پمپ های هیدرولیک را دیده و تعمیر کرده ایم و در صورت بروز مشکل می توانیم به سرعت پمپ های شما را به شما برگردانیم.

شایع ترین دلیل خرابی پمپ هیدرولیک، آلودگی سیال است.

این تعمیرات عبارتند از:
افزایش نویز: همه محرک های مکانیکی در حین کار صدا ایجاد می کنند، اما سیستم های هیدرولیک نباید صدای کوبیدن یا کوبش بلند تولید کنند. …
دمای بالا: سیستم های هیدرولیک هرگز نباید بیش از 82 درجه سانتیگراد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =