مقالات

جک هیدرولیک چیست؟

خرید جک هیدرولیک

وقتی صحبت از جک هیدرولیک می‎شود، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، پنچری لاستیک ماشین است. حتما می‌دانید چرا. چون برای پنچری‌گیری لازم است اتومبیل به سمت بالا هدایت شود تا زمینه برای تعویض تایر امکان‌پذیر باشد.

با استفاده از آنها می‎توانید به راحتی خودرویی به وزن سه تن را بلند کرده و تعمیرات لازم را انجام دهید. این نوع جک‌ها تحت عنوان جک‌های روغنی نیز شناخته شده‌اند.

در واقع باید گفت از انواع جک هیدرولیکی برای بالا بردن و نگه داشتن اجسام سنگین استفاده می‌شود. آنها در صنایع بزرگ و کوچک کاربرد داشته و نبودشان باعث بروز مشکلات جدی خواهد شد. اما هیدرولیک چیست و چگونه از آن در ساختار جک استفاده می‎شود؟

خرید محصولات هیدرولیکی و پنوماتیکی

فروشگاه هیدرولیک نادری (هیدکالا) برندی نام آشنا در فروش و تعمیر انواع جک هیدرولیک دستی و برقی، با بیش از 20 سال سابقه فعال در صنعت هیدرولیک کشور می باشد. هیدکالا با بهره گیری از دانش متخصصان و تعمیرکاران خبره خود، امکان تعمیر و عیب یابی تجهیزات و قطعات انواع جکهای هیدرولیک را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

از هیدرولیک چگونه در ساخت جک هیدرولیک صنعتی استفاده می شود؟

به بیان ساده باید گفته منظور از هیدرولیک این است که بتوانید با استفاده از تحت فشار قرار دادن مایعات، کاری را انجام دهید. این سیستم می‎تواند به صورت باز و بسته مورد استفاده قرار گیرد.

زمانی که از آب برای چرخاندن آسیاب استفاده می‎شود، در واقع از سیستم هیدرولیکی باز استفاده می‎شود، یعنی در طی آن از مایعات که در اینجا آب است تنها یکبار استفاده شده است.

در سیستم هیدرولیک بسته، مایع مورد نظر در یک مدار ثابت و مشخص شده قرار گرفته و حرکت آن صرفا محدود به همان فضا می‎شود. در این موارد مایع مورد نظر، معمولا روغن است. این سیستم در ساختار این نوع جک کاربرد دارد.

از سیستم هیدرولیک در ترمز ماشین‌ها، جرثقیل‌های غول پیکر، بیل مکانیکی، پل‌های متحرک، صنایع هوایی و… استفاده می‎شود. این سیستم طراحی ساده‌ایی دارد، به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، قابلیت افزایش نیرو را داشته، از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار است و راندمان بالایی نیز دارد.

خرید جک هیدرولیک رادلس

برای خرید جک هیدرولیک رادلس کلیک نمایید

اساس کار جک روغنی یا بالابر هیدرولیکی چیست ؟

به طور خلاصه باید گفت جک هیدرولیکی مجموعه‌ایی از روغن و قطعات فلزی است. برای آن اهرم ( پدالی) طراحی شده است که بوسیله پا می‎توان آن را فشرد.

هر بار که این عمل را انجام می‎دهید، خودرو به سمت بالا حرکت خواهد کرد. استوانه‌ایی در انتهای جک قرار دارد، هر بار که پدال را فشار می‎دهید، این استوانه به سمت بالا حرکت می‎کند. حرکت استوانه یک نقطه شروع و پایان دارد. زمانی که از یک سو به روغن فشار وارد می‎کنید، مایع از سوی دیگر همان نیرو را به شما تحویل خواهد داد.

برای درک کارکرد جک‌های هیدرولیکی باید کمی با علم فیزیک آشنا باشید. براساس قانون پاسکال، فشار در سرتاسر یک سیال یکسان بوده و به صورت عمود بر آن وارد می‎شود. زمانی که سیالات در محیطی بسته قرار گرفته و به آنها فشاری وارد می‎شود، این فشار در تمامی سطح وجود خواهد داشت.

در علم فیزیک، فشار برابر است با نیرو تقسیم بر واحد سطح. میزان فشار در تمام قسمت‌های روغن ( به عنوان سیال) برابر است و تنها سطوح متفاوت هستند. یعنی شما فشاری ثابت بر سطوح مختلف وارد می‌کنید. به این ترتیب این فرصت وجود دارد تا میزان نیرو بر اساس توان فرد، کم و زیاد شود.

اساس کار جک روغنی یا بالابر هیدرولیکی چیست

به بیان ساده می‎توان این موضوع را اینگونه بیان کرد، قسمتی ( سطح مقطع) از جکهای هیدرولیک که، تحت فشار وزن اتومبیل قرار می‎گیرد، سطح مقطع بالایی داشته و قسمتی از آن که باید پدال را به حرکت درآورد، سطح مقطع کمی دارد. براساس آنچه که گفته شد، میزان فشار برای آنها یکسان است.

بنابراین سطح مقطع کوچک به نیروی کم و سطح مقطع بزرگتر، به نیروی بیشتر نیاز خواهد داشت. به این ترتیب با ایجاد یک نیروی کم در سطح مقطع کوچک، به یک نیروی زیاد در سطح مقطع بزرگتر غلبه خواهید کرد.

کاربرد هیدرولیک در ساخت جک هیدرولیک

استفاده از جکهای هیدرولیک صنعتی چه مزایایی دارد؟

1- جک‎های هیدرولیک طراحی‎های مختلفی داشته و به طور کلی فضای زیادی برای عملکرد نیاز ندارند.

2- طراحی آنها ساده بوده و به آسانی مورد استفاده قرار می‎گیرند.

3- بهترین گزینه برای جابه‌جایی و بلند کردن اجسام سنگین به ‎شمار می‌روند.

4- از وزن سبک‎تری نسبت به سایر جک‌های دیگر برخوردار هستند.

مزایای جک هیدرولیک

استفاده از جکهای هیدرولیک چه معایبی دارد؟

این تجهیزات با همه مزایایی که دارد، معایبی خواهد داشت. از جمله آنها می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

گاهی اوقات ممکن است با وجود حرکت پدال، جسم مورد نظر به اندازه کافی ارتفاع نگرفته و بلند نشود. در این حالت احتمالا بازوی جک به انتها نمی‎رسد. زمانی با این مشکل مواجه می‎شوید که جک دچار کمبود روغن شده است. برای حل این مشکل کافی است میزان روغن آن را تنظیم کنید.

گاهی اوقات نیز جک به اندازه کافی جسم مورد نظر را بالا می‎برد، اما توانایی نگه داشتن آن را در ارتفاع ندارد. این مشکل به دلایل مختلف بروز خواهد کرد. در مرحله اول احتمال دارد، روغن به آلودگی دچار شده باشد و یا ممکن است پیچ خلاص به درستی تا انتها بسته نشده باشد. نشتی و خرابی آب بند‌ها نیز می‎توانند باعث ایجاد این مشکل شوند.

این امکان وجود دارد که میله جک به سختی بالا و پایین برود. این امر می‎تواند به دلیل خرابی و نقص عملکرد میله اصلی باشد. روغن نامناسب، خرابی تلمبه جک، نقص کاسه نمد و آب‌بندها از دیگر دلایلی است که می‌تواند باعث بروز این مشکل شوند.
برخی مواقع نیز جک نرم و یکنواخت بالا و پایین نمی‎رود. در این حالت اصطلاحا می‎شنویید که جک حرکتی اسفنجی دارد. در این شرایط احتمالا در روغن هوا وجود دارد.

مزایا معایب
فضای زیادی برای عملکرد نیاز ندارند به انتها نرسیدن بازوی جک به علت کم بودن روغن آن یا وجود نشتی در جک است کارایی این سیستم را کاهش می دهد
به آسانی مورد استفاده قرار می گیرند اگر جک در حالت اسفنجی باشد بالا و پایین رفتن جک به صورت نرم و یکنواخت اتفاق نمی افتد.
مناسب برای بلند کردن اجسام سنگین نشت روغن و یا آلودگی روغن
وزن سبکتر نسبت به سایر جک ها اگر میله اصلی خراب شود،یا آب بندها و کاسه نمدها خراب باشد میله جک به راحتی بالا و پایین نمی رود
آلودگی صوتی ندارند
 استفاده از سیستم های سوختی تجدیدپذیر
قیمت مناسب در مقایسه با کارایی بالا

جک هیدرولیک چه کاربردی دارد؟

انواع جک هیدرولیک در صنایع مختلف کاربردهای فراوان دارند. شاید بتوان گفت هرجایی که در صنعت خودروسازی نیاز به ارتفاع گرفتن و بلند کردن اجسام نیاز باشد، ردپایی از جک روغنی را می‎توان دید. لیفتراک‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات راهسازی، معدن و کشاورزی، کمپرسی‌ها، بالابرها ( آسانسورها)، صنایع حفاری، معماری، برج‎سازی پالایشگاه‌ها … همگی به نوعی در با اهداف مختلف، از این سیستم استفاده می‎کنند.

کاربرد جک هیدرولیک

این نوع جک برای به حرکت در آوردن اجسام کاربرد دارد. این جک دارای کاربرد های زیادی است که کاربرد آنها می تواند در ماشین های سنگین مانند تراکتور، جرثقیل و… باشد که بسیار کاربردی است و سبب راحتی در انجام کار ها شده است.

سیلندر هیدرولیک برای جابجایی تایر ها و ماشین های سنگین اصولا از جک استفاده می شود. این جک ها به دلیل تنوع در کارایی و استفاده آن، در مدل های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای طول و قطر متفاوت و هر کدام از آن ها دارای ویژگی ها و خصوصیات خاصی هستند و می توان برای کاربرد های مختلف از هر یک از آن ها استفاده کرد.

باید گفت که سیلندر هیدرولیکی یا عملگر های خطی به سه نوع تقسیم می شوند. سیلندر های جابجایی، سیلندر های یک کاره، سیلندر های چند کاره، اما این سیلندر ها مشکلاتی از جمله، نصب نادرست، بار گذاری غیر محوری، نشتی های داخلی و خارجی و… دارند.

میله سیلندر هیدرولیکی فشار زیادی را تحمل می کند به همین دلیل باید لوله آن دارای قطر کافی و مناسبی باشد. قطر داخلی جکهای هیدرولیکی و میله پیستون در اندازه های 125 و 75 میلی متر هستند.

از این سیلندر ها و جک ها در این اندازه برای جابجایی بار تا وزنی خاص استفاده می شود. اگر بخواهیم بگوییم اجزای تشکیل دهنده و سازنده این جک، شامل دو پیچ در ابتدا و انتهای آن، استفاده از میله ی مهار، در پوش های جوشی و…. است.

سیلندر های جوشی ارزان هستند اما اگر خراب شوند، قابلیت تعمیر شدن ندارند و این سیلندر ها اصولا در ماشین ها استفاده می شوند.

معرفی انواع جکهای هیدرولیک

جک های هیدرولیک به انواع زیر تقسیم می‌شود:

 • جک یک راهه
 • جک یکطرفه
 • جک دو طرفه
 • جک های Bottle
 • جک های چرخ دستی (Trolley/Floor Jacks)
 • جک Toe life Hydrolic Jacks
 • جک های Scissor Jacks
 • جک های پیچ (screw jacks)
 • جک های چرخ دار (Ratchet Jacks)

جک یک راهه

اندازه قطر دسته و پیستون یکسان است. این جک‌ها به‌گونه‌ایی طراحی شده‌اند که روغن تنها از یک مسیر می‎تواند وارد و خارج شود.

زمانی که روغن به سمت سر پیستون هدایت می‎شود، جک باز شده و توانایی بلند کردن اجسام را خواهد داشت. برای اینکه جک بسته شود، لازم است تا نیرویی ( باری) بر روی دسته پیستون قرار گیرد. یعنی جک‎های یک‎راهه تنها می‎توانند بار و یا شی سنگین را بلند کنند و هیچ نیرویی برای پایین آمدن وجود ندارد.

جک یک طرفه هیدرولیک

در این جک قطر پیستون از اندازه دسته پیستون بیشتر است. برای آنها دو مسیر ورودی و خروجی در نظر گرفته شده است. یک مجرا در ابتدای سیلندر قرار گرفته و مجرای دیگر در انتهای آن قرار دارد.

مجرایی که در انتهای پیستون قرار دارد، محل ورود و خروج هوا بوده و مجرایی که در ابتدای پیستون قرار دارد، محل ورود و خروج روغن است. از نظر عملکرد و کارایی باید گفت، این جک مانند جک‎های هیدرولیکی یک‌راهه هستند.

یعنی صرفا برای بلند کردن اجسام سنگین کاربرد داشته و نیروی برای پایین آوردن جسم مورد نظر ایجاد نمی‎کنند.

جک هیدرولیک چیست

جک دو طرفه

در جک روغنی دو طرفه، قطر پیستون بیشتر از قطر دسته پیستون است. در این نوع جک، دو مجرای ورود و خروج برای روغن در نظر گرفته شده است. از یک دهانه روغن وارد شده و از دهانه دیگر خارج خواهد شد. در این نوع از جک‌ها برای بلند کردن و پایین آوردن اجسام نیرو وارد خواهد شد.

جک های Bottle

جک های Bottle ( سیلندر هیدرولیک ) به جک های دستی نیز معروف هستند. که یکی از راه های آسان و راحت برای بلند کردن وسایل نقلیه برای سرویس یا بازرسی در کنار جاده ها یا در تعمیر گاه ها جک های Bottle یا دستی است.

جک های دستی در اندازه های مختلف با کاربرد های مختلف ساخته می شوند. آنها به طور گسترده ای در اندازه و قابلیت های بالابری از چهل و پنج کیلوگرم تا چندین تن می باشد.

جک های Bottle از یک شافت عمودی استفاده می کنند که از پد بلبرینگ در آن استفاده می کند که میتواند با آن مستقیما وزن را از زمین بلند کند.

یکی از متداول ترین جک هیدرولیک ها جک های بطری یاBottle  هستند. شکل این جک ها به صورت یک بطری شیر است به خاطر همین شباهت است که  به نام جک های بطری یا Bottle Jacks  معروف شده اند.

با این جک ها در قسمت معرفی انواع جک هیدرولیک ها آشنا شدید اما در اینجا میخواهم شما را با کاربرد های آنها بیشتر آشنا کنم.  این جک ها در اوایل دهه 1900 میلادی هنگامی که صنعت خودرو شروع به کار کرد، محبوبیت زیادی در بین خریداران پیدا کرد.

شاید از خود بپرسید که این جک ها چگونه کار می کنند؟ این جک ها توسط یک شافت عمودی به صورت مستقیم وزن را از زمین بلند می کند. اما اگر بخواهیم درباره کاربرد این جک ها صحبت کنیم باید بگوییم که این جک ها بیشتر در صنعت اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند. اما از این جک ها در صنعت پزشکی برای بالا و پایین بردن بیماران نیز استفاده می کنند.

این جک ها در کاربرد های صنعتی نیز استفاده می شود آنها میتوانند برای بلند کردن بار های سنگین و همچنین ماشین آلات بزرگ کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرند.

جک هیدرولیک Bottle

جک های چرخ دستی (Trolley/Floor Jacks)

جک های چرخ دستی به جک های کف نیز معروف هستند. جک های کف بر خلاف جک های Bottle یا دستی که به صورت عمودی عمل می کنند و شافت آنها به صورت عمودی است در جک های Trolley شافت به صورت افقی بر روی میل لنگ که به یک بالابر متصل شده است، قرار گرفته است و با فشاری که وارد میشود جسم را  به صورت عمودی از زمین بلند می کند.این جک های دامنه کاربرد بیشتری نسبت به جک های دستی دارند و در اندازه های اصلی کوچک و بزرگ ساخته می شوند.

جک هیدرولیک floor

جک Toe life Hydrolic Jacks

Toe life Hydrolic Jacks نوع خاصی از انواع سیلندر هیدرولیک است که برای بلند کردن ماشین آلاتی که سطح آنها با زمین کم است، کاربرد دارند.

در جایی که جک های کف و جک های دستی به دلیل سطح کم ماشین با سطح زمین نتوانند استفاده شوند از جک های Toe life Hydrolic Jacks استفاده می شود.

[aparat id=’v4FhQ’]

جک های Scissor Jacks

جک های Scissor Jacks یک از انواع جک هیدرولیک ( سیلندر هیدرولیک ) هستند که این جک ها به صورت جمع و جور ساخته می شوند. جک های Scissor Jacks از پیچ مکانیکی استفاده می کنند. چرخش جک های Scissor منجر به بالا بردن  و پایین آوردن بازوهای این جک ها می شوند. که بسته به موقعیت و مکانیزم این جک ها ، بازو ها کشیده یا جمع می شوند.

جک هیدرولیک Scissor

جک های پیچ (screw jacks)

یکی دیگر از انواع جک هیدرولیک ها جک های پیچ هستند. که از مکانیزم پیچ عمودی برای بالا بردن یا پایین آوردن جک استفاده می کنند. برخی از مدل های این جک ها قابلیت تنظیم آچار دارند، در حالی که برخی دیگر از یک سطح درج شده از طریق سوراخی در جک استفاده می کنند تا امکان استفاده از مکانیکی اضافی در هنگام چرخش پیچ را داشته باشد.

جک هیدرولیک screw

جک های چرخ دار (Ratchet Jacks)

جکهای چرخ دار برای بالابردن یا پایین آوردن بار از مکانیزم حلزون و حلق آویز استفاده می کنند.زمانی جک های چرخ دار نوع واقعی جک هایی بودند که تولید کنندگان خودرو با وسایل نقلیه خود این جک ها را به خریداران می دادند تا خریداران در هنگام عوض کردن چرخ ماشین خود از آنها استفاده کنند.

این جک ها به همراه آچار چرخ به عنوان دسته جک به خریداران داده می شد. با توسعه ساخت و ساز های unibody و از بین بردن ضریه گیر های فلزی در وسایل نقلیه، جک های چرخ دار نسبت به جک های scissor کمتر مورد استفاده قرار گرفتند زیرا مشخصات کمتر نسبت به جک های scissor داشتند. و آنها ممکن بود در زیر بدنه ماشین واژگون شوند.

جک هیدرولیک چرخ دار (Ratchet Jacks)

هیدرولیک نادری تولید کننده و تعمیر کننده انواع پمپ هیدرولیک و جک هیدرولیک ، شیر برقی هیدرولیک ، هیدروموتور و … می باشد که آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت انواع سیلندر هیدرولیک برای تمامی شرکت ها و ارگان ها با بهترین قیمت و کیفیت میباشد.

پرکاربردترین مدل جک هیدرولیکی چیست؟

از جک تلسکوپی به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع جک هیدرولیک یاد می‎شود. ممکن است آنها را با نام سیلندرهای چند مرحله‎ایی نیز بشناسید. در طراحی آنها چندین میله پیستون لوله‌ایی در نظر گرفته شده که به اسلیو معروف هستند.

تعداد اسلیوها به چهار تا پنج عدد می‎رسد که دارای اندازه و قطرهای متفاوت هستند. قطر آنها به‌گونه‌ایی است که درون یکدیگر جای می‎گیرند. آنها به صورت یک طرفه و دو طرفه طراحی و به بازار عرضه می‎شوند. آنها نسبت به سایر انواع جک‎های دیگر از قیمت بیشتری برخوردار هستند. این جک‌ها در ساخت آسانسورها و ماشین‌های تخلیه بار کاربرد دارند.

تفاوت جک هیدرولیکی با جک پنوماتیک چیست؟

جک هیدرولیک و پنوماتیک از نظر ساختار و عملکرد با یکدیگر تفاوت دارند. در انواع جک‎های پنوماتیک، هوا به عنوان عامل عملکردی مورد توجه قرار می‎گیرد. در آنها از کمپرسورهایی استفاده می‎شود که توانایی مکش هوا را داشته، آن را فشرده و متراکم کرده و وارد سیستم می‎کنند.

در این سیستم هوا از مجرایی دیگر خارج شده و به محیط باز خواهد گشت. به همین دلیل گفته می‎شود جک‌های پنوماتیکی دارای سیستم باز هستند. از این جک‌ها معمولا برای ایجاد فشاری پایین‎تر استفاده می‎شود. از دیگر ویژگی‌های این نوع جک‌ها می‎توان به حساسیت کم آنها در برای تغییرات دمایی اشاره کرد.

تفاوت جک هیدرولیک با جک پنوماتیک

این در حالی است که در جک‎های هیدرولیکی از سیالی مانند روغن استفاده شده و همانطور که ذکر شد روغن در یک مدار بسته در جریان خواهد بود. از این جک‌ها برای ایجاد فشار بالاتر بهره برده می‎شود.

قیمت جک هیدرولیک

جک هیدرولیک با توجه به کاربردی که دارند، به صورت‎های مختلف طراحی می‎شوند، بر همین اساس نیز قیمت آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. به طور کلی می‎توان گفت آن دسته از جک‎هایی که برای بلند کردن اجسام سبک‎تر به کار می‎روند، قیمت کمتری نسبت به نوع قویتر آن دارند.

نوع طراحی، کیفیت قطعات، کاربری ساده و نوسانات بازار از جمله فاکتورهایی هستند که بر روی قیمت جک هیدرولیک تاثیرگذار خواهند بود.

هیدرولیک نادری بهترین فروشگاه پمپ هیدرولیک در تهران با بیش از 30 سال سابقه فروش و ساخت انواع پمپ پره ای ، جک هیدرولیک دستی، برقی  و صنعتی، پمپ هیدرولیک و یونیت هیدرولیک می باشد. لطفا قبل از خرید و یا سفارش ساخت هر گونه جک هیدرولیک با ما تماس بگیرید لازم به ذکر است که در این مجموعه فرآیند تعمیرات انواع لوازم هیدرولیک نیز صورت می گیرد .

سوالات متداول راجب جک هیدرولیک

تفاوت جک هیدرولیکی با جک پنوماتیک چیست؟

در انواع جک‎های پنوماتیک، هوا به عنوان عامل عملکردی است و در آنها از کمپرسورهایی استفاده می ‎شود که توانایی مکش هوا را داشته، آن را فشرده و متراکم کرده و وارد سیستم می ‎کنند.این در حالی است که در جک‎های هیدرولیکی از سیالی مانند روغن استفاده شده و روغن در یک مدار بسته در جریان خواهد بود.

قیمت جک هیدرولیک به چه عواملی وابسته است؟

به طور کلی می‎توان گفت آن دسته از جک‎هایی که برای بلند کردن اجسام سبک‎تر به کار می‎روند، قیمت کمتری نسبت به نوع قویتر آن دارند.نوع طراحی، کیفیت قطعات، کاربری ساده و نوسانات بازار از جمله فاکتورهایی هستند که بر روی قیمت جک هیدرولیک تاثیرگذار خواهند بود.

پرکاربردترین مدل جک هیدرولیکی چیست؟

از جک تلسکوپی به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع جک هیدرولیک یاد می‎شود. ممکن است آنها را با نام سیلندرهای چند مرحله‎ایی نیز بشناسید. در طراحی آنها چندین میله پیستون لوله‌ایی در نظر گرفته شده که به اسلیو معروف هستند.

انواع جک هیدرولیکی کدام است؟

جکهای هیدرولیک براساس نوع سیلندر به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود:جک یک راهه، جک یکطرفه، جک دو طرفه.

5/5 - (3 امتیاز)

4 نظر در “جک هیدرولیک چیست؟

 1. سعدی مقدم گفت:

  سلام و روز بخیر
  ما برای ماشین آلات و ادوات کشاورزیمون نیاز به ساخت جک هیدرولیک داریم مجموعه هیدرولیک نادری میتون این خدمات رو برای ما انجام بده ؟

  1. mrsa گفت:

   سلام و درود
   برای ساخت سیلندر هیدرولیک قوی، جک های هیدرولیک یک طرفه، دوطرفه ( کوچیک، دستی، روغنی و…)نیازمند دریافت اطلاعات کامل از سوی سفارش دهنده ارائه شود. کلیه سفارشات ساخت و طراحی جک هیدرولیک در مجموعه هیدرولیک نادری پذیرفته می شود تمامی سفارشات جهت ساخت جک در کارگاه های هیدرولیک نادری توسط متخصصین و مهندسین مجرب مورد بررسی قرار گرفته و قطعات مصرفی در ساخت جک هیدرولیکی از برند های باکیفیت خارجی و ایرانی می باشد

 2. ناصر حسینی گفت:

  سلام وقت بخیر. آیا جک های هیدرولیک مثلاً هایفورس که دو تیکه هستن از پمپ و سیلندر جک تشکیل شدن بصورت افقی هم میشه استفاده کرد؟

  1. mrzam گفت:

   سلام جناب حسینی عزیز. برای کسب اطلاعات تکمیلی راجب جک های هیدرولیک می تونید از مشاوره واحد فنی هیدرولیک نادری (از طریق شماره های مندرج در قسمت تماس با ما) استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =